ماهی آمریکا آمریکایی کره شمالی اعضای کابینه

ماهی: آمریکا آمریکایی کره شمالی اعضای کابینه دونالد ترامپ کابینه ترامپ ترامپ در کاخ سفید اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل تحریم‌های شدید کره شمالی می‌ماند / کاخ سفید

کاخ سفید اعلام کرد که سیاستش در اعمال تحریم‌های شدید علیه کره شمالی عوض کردن نمی‌کند و در جای خود باقی می‌ماند.

تحریم‌های شدید کره شمالی می‌ماند / کاخ سفید

کاخ سفید: تحریم های شدید کره شمالی می ماند

عبارات مهم : آمریکا

کاخ سفید اعلام کرد که سیاستش در اعمال تحریم های شدید علیه کره شمالی عوض کردن نمی کند و در جای خود باقی می ماند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، این اظهار نظر از سوی کاخ سفید چند روز بعد از آن اعلام شد که دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا گفت: به دنبال استفاده از عبارت فشار حداکثری جهت توضیح کمپین اعمال فشار علیه کره شمالی جهت دست کشیدن این کشور از برنامه های اتمی خود نیست.

تحریم‌های شدید کره شمالی می‌ماند / کاخ سفید

ترامپ بعد از دیدار با مقام ارشد کره شمالی در کاخ سفید گفت: دولت پیونگ یانگ فعالانه اقدام می کند و با وجود اینکه تحریم ها بر جای خود می ماند ما به دنبال اعمال تحریم های تازه علیه این کشور نیستیم.

ترامپ همچنین اعلام کرده که دیگر از عبارت فشار حداکثری استفاده نمی کند آیا که دو کشور به دنبال بهتر کردن شرایط و دستیابی به توافقی در زمینه توقف برنامه تسلیحات اتمی هستند.

کاخ سفید اعلام کرد که سیاستش در اعمال تحریم‌های شدید علیه کره شمالی عوض کردن نمی‌کند و در جای خود باقی می‌ماند.

سارا سندرز ، سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالی که آیا فشار حداکثری ادامه خواهد یافت به خبرنگاران گفت: ما به تحریم ها ادامه می دهیم. آنها بسیار قدرتمند هستند و تا زمانی که خلع سلاح اتمی کره شمالی تکمیل نشده هست. این تحریم ها ادامه خواهند یافت.

دولت ترامپ از کمپین فشار حداکثری به عنوان اهرمی جهت اعمال فشار علیه کره شمالی استفاده کرد. به طوریکه این مسئله به دولت آمریکا کمک کرده تا کره شمالی را بر سر میز مذاکره بیاورد.

سندرز همچنین ادامه داد: تمهیدات جهت برگزاری نشست میان رهبران کره شمالی و آمریکا در تاریخ ۱۲ ژوئن(۲۲ خرداد) و در سنگاپور در حال انجام است و دو طرف قرار است در ساعت ۹ بامداد به وقت سنگاپور و در تاریخ اعلام شده است دیدار کنند.

تحریم‌های شدید کره شمالی می‌ماند / کاخ سفید

سخنگوی کاخ سفید همچنین در پاسخ به سوالی راجع به نامه کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی از ارائه شرح در این باره امتناع کرد ولی گفت: احساس می کنیم که اوضاع رو به جلو پیش می رود و پیشرفت خوبی در این باره به دست آمده هست. مدیر جمهوری آمریکا هر روز شرح مربوط به اوضاع در کره شمالی را از تیم امنیت ملی خود دریافت می کند.

واژه های کلیدی: آمریکا | تحریم ها | استفاده | کره شمالی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs