ماهی آمریکا آمریکایی کره شمالی اعضای کابینه

ماهی: آمریکا آمریکایی کره شمالی اعضای کابینه دونالد ترامپ کابینه ترامپ ترامپ در کاخ سفید اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی استخدام 13 هزار پرسنل در فاصله سه‌ماهه نزدیک به انتخابات ، شهرداری پای

غلامرضا انصاری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی بیان کرد: درصورتی‌که با متخلفان به‌صورت جدی برخورد صورت گیرد و در چهارچوب قانون حساب کشی

استخدام 13 هزار پرسنل در فاصله سه‌ماهه نزدیک به انتخابات ، شهرداری پای

شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در رأس نهادهای متخلف است/ استخدام 13 هزار پرسنل در فاصله سه ماهه نزدیک به انتخابات

عبارات مهم : ایران

غلامرضا انصاری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی بیان کرد: درصورتی که با متخلفان به صورت جدی برخورد صورت گیرد و در چهارچوب قانون حساب کشی و حسابرسی شود بخش قابل توجهی از بی اعتمادی و سرخوردگی که در طبقات متفاوت خصوصاً جوانان به وجود آمده تبدیل به همگرایی، همبستگی و همکاری اجتماعی خواهد شد.

روز گذشته محمدعلی نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در صحن علنی شورای شهر گزارش 100 روزه خود را قرائت کرد که درنتیجه آن عملکرد 12 ساله محمدباقر قالیباف، شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد ارزیابی قرار گرفت.

استخدام 13 هزار پرسنل در فاصله سه‌ماهه نزدیک به انتخابات ، شهرداری پای

بر اساس بخش هایی از این گزارش، نجفی به تخلفاتی مانند هزینه شدن 280 هزار میلیارد تومان در عرض 12 سال و اضافه شدن 13 هزار پرسنل در فاصله سه ماهه نزدیک به انتخابات اشاره کرد. علاوه براین در گزارش فوق از سوی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران آورده شده است که 85 درصد دارایی صندوق بازنشستگی در بخش املاک بلوکه شده است و متأسفانه 70 درصد در پروژه سارینا کیش سرمایه گذاری صورت گرفته که یک کار خیانت آمیز در صندوق بازنشستگی است همچنین قراردادی با ناجا به ارزش یک میلیارد تومان به امضا رسیده که شاید ارزش واقعی آن 10 میلیون تومان هم نبوده است.

هنوز روزهای تبلیغات انتخاباتی را فراموش نکرده ایم که محمدباقر قالیباف به عنوان یکی از کاندیداها سایر نامزدها را به علت فساد اطرافیان آن ها مورد پرسش قرارداد و خود در فیلم انتخاباتی اش در جمع مردم فقیر حاضر شد و نسبت به شرایط اقتصادی موجود ابراز تأسف کرد. درواقع قالیباف که سال ها است در سودای ریاست جمهوری به سر می برد فساد موجود در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را پشت شعارهای ارزشی و انقلابی پنهان کرده و در ظاهر قصد داشت با همین شرایط اداره یک کشور را در دست گیرد.

غلامرضا انصاری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی بیان کرد: درصورتی‌که با متخلفان به‌صورت جدی برخورد صورت گیرد و در چهارچوب قانون حساب کشی

غلامرضا انصاری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی در گفت وگو با رویداد۲۴ در رابطه بااینکه وقت برخورد قانونی با افرادسواستفاده کننده از قدرت که رانت های نجومی جهت خود و وابستگان ایجاد کردند و پشت شعارهای ارزشی و انقلابی پنهان شده است اند، با توجه به گزارش محمدعلی نجفی، شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران فرا نرسیده است،گفت: درصورتی که اعتراضات اخیر مردمی ریشه یابی شود متوجه خواهیم شد که سه یا چهار عنوان جدی باعث این انفجار اجتماعی شد.

وی دراین باره چنین توضیح داد: اعتراضات اخیر در ابتدا به ناپاکی هایی که در دستگاه های اجرایی وجود دارد، بود که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در رأس نهادهای متخلف قرار داشت. توصیه بعدی بحث اجرا عدالت است که این مسئله خواست عمومی و همیشگی ملت به حساب می آید. مسئله دیگر هم بحث توجه به معیشت و پرسشها گرانی، تورم و بیکاری بود و تحقق آزادی های تسریع شده است که در قانون اساسی از اهم مطالبات مردم به شمار می رود.

انصاری در ادامه اضافه کرد: مواردی که به آن اشاره شد درصورتی که مسئولان اجرایی در قوه های متفاوت مقننه، مجریه و قضایی به صورت جدی در تحقق آن پیگیری کنند قطعاً اعتبار مهم انقلاب که مردم هستند، حفظ خواهد شد، بنابراین باید مدنظر داشت با توجه به اینکه امروز به علت گستردگی شبکه اجتماعی بسیاری از پرسشها دور از چشم مردم باقی نمی ماند، نمی توان پرسشها و تخلفات ازاین دست را انکار، لاپوشانی یا توجیه کرد.

استخدام 13 هزار پرسنل در فاصله سه‌ماهه نزدیک به انتخابات ، شهرداری پای

این عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت راجع به عالی ترین راه در این رابطه اظهار داشت: عالی ترین و مهم ترین راه، به جای اینکه اعتراضات را به خارج از کشور نسبت دهیم همان طور که مقام معظم رهبری هم مطرح کردند، این است که هنگامی که اتفاق ای در داخل رخ می دهد، علت آن به درستی تشخیص داده شود. بدون شک مخالفان نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دنبال موج سواری هستند ولی واقعیت این است که اعتراضات اخیر سیاسی و ضدانقلابی نبود و ریشه در همین قضایایی که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران به آن ها اشاره کرد، داشت.

وی در این خصوص بیان کرد: درصورتی که با متخلفان به صورت جدی برخورد صورت گیرد و در چهارچوب قانون حساب کشی و حسابرسی شود بخش قابل توجهی از بی اعتمادی و سرخوردگی که در طبقات متفاوت خصوصاً جوانان به وجود آمده تبدیل به همگرایی، همبستگی و همکاری اجتماعی خواهد شد.

غلامرضا انصاری، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران اسلامی بیان کرد: درصورتی‌که با متخلفان به‌صورت جدی برخورد صورت گیرد و در چهارچوب قانون حساب کشی

انصاری راجع به ضربه ای که پنهان شدن پشت شعارهای ارزشی و انقلابی جهت کسب مقام در جامعه به همراه خواهد داشت، یادآور شد: زمانی که به عمل کسانی که دو آتشه شعار می دهند، دقت صورت گیرد به طور معمول پی به پرسشها فراوانی خواهیم برد. در دین و شریعت هم مورداشاره قرارگرفته میانه روی و اعتدال شرط دین دار واقعی است و افراط و تفریط دو سر ناپیوستگی پرسشها اجتماعی است و با این روش ها جامعه به سمت انحطاط خواهد رفت.

این عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در ادامه مطرح کرد: ریشه بخش قابل توجهی از مشکلاتی که در کشور با آن روبرو بودیم خصوصاً در همین اعتراضات اخیر حرکت های تندروانه، غیرمعقول، هنجارشکنانه و دلواپسانه بود که به دنبال برخورد با مدیر جمهور و دولت این رفتارها را انجام دادند که متأسفانه کلیت نظام نشانه قرار گرفت.

استخدام 13 هزار پرسنل در فاصله سه‌ماهه نزدیک به انتخابات ، شهرداری پای

رویداد ۲۴

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداری | اعتراضات | شورای شهر | شبکه اجتماعی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs